Strona główna Dyrekcja Pracownicy Galeria Kontakt Księga gości Plan lekcji

Znamy już wyniki X Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego

Opublikowane: 2017-05-12 Znamy już wyniki X Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego

 Zapraszamy laureatów i opiekunów na uroczystą galę rozdania nagród i dyplomów.

  • 18 maja 2017  godz. 10.00 - finał z uroczystym wręczeniem uczniom dyplomów i nagród  w Szkole Podstawowej nr 118 przy ul. Bulwar Ikara 19 we Wrocławiu.
  • Zaproszenia dla laureatów i nauczycieli zostaną wysłane do szkół faxem lub mailem.

Poniżej zamieszczamy listę laureatów wszystkich kategorii konkursowych w porządku alfabetycznym. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

KATEGORIA  nr 1 Opowiadanie z dialogiem

„Rozmowa z kroplą wody”

Uczniowie klas IV-VI

Bachman Ewa

Gołda  Daria

Komar Maja

Kożuchar Anastasja

Kubacka Zofia

Lanewala  Husaina

Madan Manan

Mazurek Zuzanna

Nosal M.

Pacula Anastazja

Parmar Shakshi

Paszkiewicz Marta

Pietrzak Aleksandra

Rzatkiewicz  Hanna

Szewczuk Anastasija

Szipko Dmitro

 

KATEGORIA  nr 2 Praca plastyczna – technika akwarelowa

„Pejzaż z wodą w tle”

Uczniowie klas IV-VI

Cybulski Mateusz

Fedczenko Wiktoria Denisiwna

Kielar Julia

Kubicka Aleksandra

M. Jaiswal Aman

Mielnik Maria

Moroszko Julia

Motuszko Mikita

Nych Karolina

Promirska Jagoda

Pukas  Mikołaj

Susz Zuzanna

Zychla  Żaneta

 

KATEGORIA  nr 3 Forma przestrzenna

„Symbol wody w rzeźbie (H2O)”

Uczniowie klas IV-VI

Dorożyński   Aleksander

Garbacz Marta

Gołubkowa  Sofija

Jantas  Marcin

Kowalewicz Maja

Kowalski   Maciej

Krzysztoń Mikołaj

Kwiatkowska Rozalia

Pamar  Shreya

Pidoprigora  Darina

Pietuchow Daniło

Terczyński Tymon

  

KATEGORIA  nr 4 Prezentacja multimedialna

„Naturalne zbiorniki wodne w mojej okolicy i ich znaczenie dla lokalnej społeczności”

Uczniowie klas IV-VI

Aditee Ahire

Biedko  Marina

Chawar  Wiktor

Gamaniuk  Waleria

Kmiotek  Radosław

Kothari Zainab

Krajewskij  Mikoła

Krzewska  Aleksandra

Piotrowski  Franciszek

Ragadia  Fahad

  

KATEGORIA  nr 5 Grafika komputerowa

„Woda to zdrowie – moja etykieta na butelkę”

Uczniowie klas IV-VI

Ciszek  Katarzyna

Jackowska  Zuzanna

Kalinczuk  Kamilla

Miss Lannewala Insiya T. 

Maj  Amelia

Masłowska  Kinga

Mas Mudit Jain 

Oniszczenko  Dmitro

Paprzycka  Julia

Pasierbska  Weronika

Podsiadło  Krzysztof

Ptak  Szymon

Warchoł  Angelika

Wieliczko  Diana

  

KATEGORIA  nr 6 Fotografia

„Kropla wody w obiektywie”

Uczniowie klas 0-III

Andrzejewski  Alan

Bartoś  Zuzanna

Citak  Olga

Cuber  Paweł

Durski  Wojciech

Fieninjecz  Maksim

Gliniak Zofia

Miss Heny Modhiya 

Konieczny  Antoni

Kubiak  Maja

Staromiejski  Oskar

Szkurat  Adrianna

Wiktor  Pietrzak

 

KATEGORIA  nr 6 Fotografia

„Kropla wody w obiektywie”

Uczniowie klas IV-VI

Blicharz Natalia

Chojnacki Damian

Frąckowiak Julia

Hrynczyszyn  Maja

Kaczmarska Magdalena

Malinowski Paweł

Pasternak Przemysław

Pisano Serigio

Popławska Anastazja

Szewczyk Aleksandra

Tomko Lisa

Trawka Agata

  

KATEGORIA  nr 7 Wiersz

„Rozmowa z kroplą wody”

Uczniowie klas I-III

Bhatt  Ishan

C. Cordeiro Carol

Dmitruk Jakub

Fikus Julianna

Gierasimiec Grigorij

Gorbunowa Elwira

Kot Mateusz

Magott  Dorota

Pitowala  Nooriya

Rynkiewicz Zofia

Sienkiel Stefan

Swirida   Katerina

Szkotak Julia

  

KATEGORIA  nr 8 Praca malarska

„Życie w wodzie”

Dzieci z oddziałów przedszkolnych

Augystynów  Lena

Buczko  Lena

Ciemieriz  Elizabeta

Foltyński  Daniel

Honc  Blanca

Jurcienko Lada

Kosiorowska Nikola

Kowalczyk  Amelia

Kubacka Oliwia

Maciąg Lena

Mielcarek-Bartecka Ania

Pluskwa Małgorzata

Szumicka Anastazja

Zapisek Nikola

 

 

KATEGORIA  nr 8 Praca malarska

„Życie w wodzie”

Uczniowie klas I-III

Borsuk Ania

Galewska Nadia

Griciw Natalia

Kałużyńska  Nikola

Kaniuka Jarosław

Kozłowa Wiktoria

Kupis Magdalena

Maciejewski Mikołaj

Mascarenhas  Olvin

Matoga Marcelina

Mielnik Maria

Pająk Aleksandra

Rynkiewicz  Zofia

Skowron Zofia

Szczepaniak  Martyna

Wnęk Rozalia

Zielińska Oliwia

 

Do zobaczenia na uroczystości rozdania nagród!

 Organizatorzy

 

 



Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookies. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej szczegółów na stronie.

Menu

 

Read about us in English


Szkoła partnerska w Indiach


Szkoły partnerskie w Anglii: